Adevarul.ro

Adevarul pentru
iPhone, iPad si Android

Arnold şi Stallone, împreună pe patul de spital

9 februarie 2012, 13:53 |  Autor: Raluca Moisă | 

Cuvinte cheie: Arnold Schwarzenegger, Sylvester Stallone, spital, film, promovare, gluma,

Arnold Schwarzenegger şi Sylvester Stallone, în spital

FOTO: Whosay.com

Arnold Schwarzenegger şi Sylvester Stallone, în spital

 

Doi dintre greii Hollywoodului, Arnold Schwarzenegger (64 de ani) şi Sylvester Stallone (65 de ani), au simţit pe pielea lor că viaţa este dură, chiar şi la vârsta pensionării.

Cei doi actori au ajuns, printr-o „coincidenţă", în aceeaşi cameră de spital pentru a-şi trata rănile cauzate de cascadorii, iar fostul Guvernator al Californiei a postat o poză pe contul său de pe site-ul whosay.com.

De fapt, fotografia este o modalitate glumeaţă prin care Arnold Schwarzenegger a vrut să anunţe că el şi Sylvester Stallone vor juca împreună într-o nouă peliculă, „The Tomb".

„După toată acţiunea şi cascadoriile de la filmările pentru «The Expendables 2» şi «The Last Stand», era vremea să-mi tratez umărul. Dar uite cine a ajuns, din întâmplare, lângă mine, la spital. Acum suntem gata pentru încă o rundă de acţiune în «The Tomb»", a comentat Schwarzenegger.

Dacă ţi-a plăcut ştirea, dă-ne LIKE pe Facebook AICI

Introdu codul de mai jos:


* click pe imagine pentru reincarcare daca nu intelegi scrisul.



Trimite Anuleaza
TRIMITE
0 comentarii
 
     

    Schwarzenegger şi Stallone ar putea juca din nou împreună, în „The Unknown Soldier“

    Arnold Schwarzenegger şi Sylvester Stallone par a fi de nedespărţit în ultimii doi ani, după ce ...

    Cronică de film: Shakespeare n-a existat

    Noul thriller istoric al lui Roland Emmerich argumentează convingător ipoteza că opera shakespe ...


    Adevarul on Facebook

    Constantin Iftime

    Realitatea străzii, uneori, e plină de bătrâni şi de adolescenţi, alteori de oameni fără mulţumire, care vibrează de nevroze. Oamenii au multe libertăţi, dar nu-s fericiţi. Uneori, şi un lucru neînsemnat poate să-i dezechilibreze. Continuare

    Politicienii care este

    Grigore Cartianu

    Acest articol n-ar fi existat dacă urechile autorului său n-ar fi biciuite, seară de seară, de un cuvânt folosit de politicieni precum bisturiul chirurgical de către ţapinari: „datorită“.

    Du-te acasă, bodyguard!

    Petre Barbu

    Şi am uitat, la dracu’!, să mă iubesc şi să-mi iubesc îngerul meu păzitor.     

    Se poartă căpuşele

    Simona Catrina

    Mi-amintesc de un amic bun ca un corn cald, generos şi chitit pe o viaţă onestă, îndrăgostit ghem de o colegă de facultate.

    Papagalul lui Flaubert

    Andrei Craciun

    Am aniversat de curând, în tăcere, fără fast, ba chiar fără niciun martor, un deceniu de când sunt flaubertian.

    Restauraţia

    Liviu Avram

    Cel mai norocos personaj din procesul Trofeul Calităţii este Adrian Năstase.

     
    anuntexpres.ro - widget 5 articole