Beretta: "Sunt fericit pentru Mutu, a făcut o partidă foarte bună"

0
Mutu
Mutu

Atacantul echipei AC Cesena, Mario Beretta, a declarat, miercuri seară, că este fericit pentru atacantul Adrian Mutu, care a marcat golul egalizator în partida cu Genoa, scor 1-1, din etapa a XXXII-a a campionatului Italiei, informează site-ul tuttomercatoweb.com.

"Sunt fericit pentru Mutu. A făcut o partidă foarte bună, încununată cu gol. Putem spune că suntem satisfăcuţi că am plecat de la Genova cu un punct", a afirmat Beretta. Adrian Mutu a înscris un gol pentru echipa Cesena în meciul terminat la egalitate, miercuri, în deplasare, scor 1-1 (1-0), cu formaţia Genoa, în etapa a XXXII-a campionatului Italiei. Mutu, care a fost integralist la oaspeţi, a marcat în minutul 76. Pentru Genoa a înscris Rossi, în minutul 41.