Liga a II-a - Săgeata Stejaru-Steaua II 1-0, într-un meci restanţă din etapa a 8-a

0

Echipa pregătită de Leonard Strizu a pierdut, miercuri, în deplasare, în faţa formaţiei Săgeata Stejaru, scor 0-1, într-o partidă restantă din etapa a 8-a a Seriei I, transmite corespondentul NewsIn.

Singurul gol al meciului a fost înscris de Ştefan Ciobanu în ultimul minut al prelungirilor.

Partida s-a disputat mai târziu, deoarece echipa secundă a clubului din Ghencea nu a putut beneficia la data disputării etapei a 8-a de aportul mai multor fotbalişti, convocaţi la echipele naţionale.

Clasament Seria I: 1. Victoria Brăneşti 30p, 2. Concordia Chiajna 26p, 3. Delta Tulcea 24p... 7. Săgeata Stejaru 21p... 10. Steaua II 16p... 18. CSM Râmnicu Sărat 5p.