VIDEO Grăsuţul Zicu a marcat două goluri cu două scăriţe!

0
Zicu iese cu actualii coechipieri la masă şi a învăţat să folosească tacâmurile specifice Asiei îndepărtate

Chiar dacă are câteva kilograme în plus, Zicu nu şi-a pierdut tehnica.

Ianis Zicu a marcat două goluri în meciul pe care echipa sa, Poohang Steelers l-a terminat la egalitate cu Busan, scor 2-2. Ambele reuşite ale lui Zicu au venit în urma unor execuţii de excepţie, două scăriţe. "Durduliul" Zicu a mai marcat un gol, însă acesta a fost eronat pe motiv de ofsaid, după ce românul şi coechipierii lui se bucurau de zor. După trei meciuri, Poohang Steelers are doar două puncte în K League.

Golurile lui Ianis Zicu sunt la secunda 30, minutul 3:20 şi minutul 8:25 (cel anulat).