Steaua II a făcut 1-1 cu AS Clinceni

0

Steaua II a remizat, scor 1-1, în partida amicală desfăşurată azi în compania echipei AS Clinceni pe terenul numarul 5 din complexul sportiv Steaua. La pauză, scorul a fost 0-0, iar golul roş-albaştrilor a fost marcat de Marius Bâtfoi (minutul 78), în urma unei lovituri de cap după o centrare de pe partea dreaptă a lui Rafal Grzelak .

Steaua II a început meciul în următoarea alcătuire: Edgars Portnojs - Bogdan Mustaţă,  Cosmin Stegaru, Alexandru Iacob, Lucian Filip - Marius Albu, Alexandru Lazăr, Florentin Matei, Damian Georgian - Vlad Rusu, Valentin Simion.

În cea de-a doua repriză, Ţiţi Dumitriu i-a trimis în teren pe: Ştefan Ciuculescu  - Bogdan Morariu, Vlad Ciocianu, George Apostol, Alin Toşca - David Andrei, Apostol Muzac, Rafal Grzelak, Bogdan Vâtăjelu - Marius Bâtfoi, Irinel Dumitru.