Mititelu: „Am primit trei goluri de la o divizionară B! Este de neconceput!“

0

Finanţatorul Universităţii Craiova, Adrian Mititelu, a vorbit despre amicalul alb-albaştrlor cu Gaz Metan CFR, câştigat cu scorul de 4-3, după ce la pauză a fost 4-0.

Mititelu s-a declarat nemulţumit de repriza secundă, însă a admis faptul că golurile primite au venit pe fondul schimbărilor făcute de antrenorul Aurel Ţicleanu.

Prepeliţă: „Nu avem nicio revanşă de luat cu CFR Cluj“

Am primit trei goluri de la o divizionară B! Este de neconceput! Pe de altă parte, golurile doi şi trei s-au primit în circa trei minute după ce antrenorul nostru a făcut şase schimbări deodată, fapt ce a creat degringoladă pentru o mică perioadă de timp! Oricum, la 4-0 s-a observat că titularii au lăsat-o mai moale, chiar dacă puteau să intre la pauză cu şase-şapte goluri date“, a comentat Adrian Mititelu pe blogul său, ca răspuns la o întrebare adresată de un suporter.