LUMEA PARIURILOR SPORTIVE - Finala Cupei Italiei poate aduce bani multi

0

Inter Milano - Roma. Dupa ce au castigat partida tur cu scorul de 2-0, gazdele de astazi nu sunt obligate sa invinga. In aceste conditii, un rezultat de egalitate la pauza pare plauzibil. In plus, in

Inter Milano - Roma. Dupa ce au castigat partida tur cu scorul de 2-0, gazdele de astazi nu sunt obligate sa invinga. In aceste conditii, un rezultat de egalitate la pauza pare plauzibil. In plus, in ultimele patru intalniri, Inter nu a pierdut nici un meci pe teren propriu in fata formatiei la care evolueaza si Chivu, Roma reusind doar doua rezultate de egalitate. In fata propriilor suporteri, Inter a fost invinsa o singura data in campionat, inregistrand 11 victorii si sapte rezultate de egalitate. TSKA Moscova - Saturn. Cele doua formatii s-au intalnit si in Cupa Rusiei, iar castig de cauza au avut gazdele de astazi. TSKA s-a impus "acasa" cu scorul de 2-1, iar in deplasare au terminat la egalitate, scor 0-0. Moscovitii joaca foarte bine pe teren propriu, dovada fiind cele doua victorii din trei partide, in timp ce un meci l-au terminat la egalitate. Mai mult, gazdele nu au incasat nici un gol in cele trei jocuri. Viborg - Randers. Oaspetii se afla pe ultimul loc in clasamentul punctelor obtinute in deplasare, reusind sa adune sase puncte din 16 meciuri. Randers nu se afla intr-o forma foarte buna, in ultimele trei meciuri inregistrand trei infrangeri, nereusind sa marcheze vreun gol. De partea cealalta, Viborg are o medie de 1,30 goluri marcate pe meci in disputele de pe teren propriu, gazdele reusind sa adune astfel sapte victorii in 15 meciuri. Honefoss - Lyn. In Cupa Norvegiei, Lyn se va duela cu echipa din liga secunda, Honefoss. Oaspetii de astazi nu trec printr-o perioada fasta in campionat, in patru meciuri jucate in deplasare reusind sa obtina o victorie si un rezultat de egalitate. Doua victorii din cinci partide a obtinut Honefoss pe teren propriu, fiind invinsa de trei ori. Conform statisticii, Lyn ar trebui sa se impuna fara prea mult efort.