Stiri din Tulcea

Copil blocat într-un apartament din municipiu

25 ianuarie 2012, 11:29 |  Autor: Claudia Petraru  | 

Cuvinte cheie: Tulcea, copil, blocat, apartament,

Au intervenit pompierii militari de la Detaşamentul Tulcea

Tulcea

Au intervenit pompierii militari de la Detaşamentul Tulcea

 

Pompierii militari de la Detaşamentul Tulcea din cadrul Inspectoratului pentru Situaţii de Urgenţă intervin la această oră pentru deblocarea unui apartament din municipiul Tulcea, de pe strada Babadag.

UPDATE: Inspectoratul pentru Situaţii de Urgentă „Delta” aljudeţului Tulcea a fost anunţat prin numărul unic de apel 112, că un copil în vârstă de 2 ani este blocat într-un apartament de pe strada Babadag din municipiul Tulcea, iar  solicitarea deblocării uşii imobilului a fost făcută de mama minorului.

Detaşamentul de pompieri Tulcea s-a deplasat  si a intervenit cu un echipaj  şi o autospecială dotată cu accesorii necesare intervenţiei, sub comanda plutonierului adjutant Bârlădeanu Eugen.

Ajunşi la faţa locului pompierii tulceni au deblocat uşa apartamentului, iar copilul care se afla în afara oricărui pericol a fost predat mamei în siguranţă.

Din primele informaţii, un copil a rămas blocat în apartamentul de pe strada Babadag. Pompierii tulceni au ajuns la faţa locului pentru a debloca uşa locuinţei.


Introdu codul de mai jos:


* click pe imagine pentru reincarcare daca nu intelegi scrisul.



Trimite Anuleaza
TRIMITE
0 comentarii
 
     


    Mălin Bot

    Decizia de a pedala pe extremismul naţionalist, pentru a aduna voturi la alegerile locale din Odorheiu Secuiesc, plasează Partidul Civic Maghiar (PCM) în categoria partidelor-măscărici. Continuare

    Adevarul on Facebook

    Mioara, o prinţesă părăsită

    Sabin Orcan

    De cealaltă parte, Petre nu suflă niciun cuvinţel în apărarea Mioarei, căci ar însemna că trebuie să se caute şi el niţel prin portofel. Cum ziceam, fostul prim-ministru se comportă ca regii de odinioară.

    Nasc şi la Moldova oameni…

    Liviu Antonesei

    Din când în când, mai ales când unii neghiobi, cărora nu le ajunge rasismul etnic şi trec la cel regional, aruncă vorbe spurcate despre moldoveni, care ar fi leneşi, săraci şi înapoiaţi, îmi amintesc o hartă care a atârnat pe peretele clasei mele pe toată durata liceului…

    Vorbe de prim-ministru

    Grigore Cartianu

    Astăzi nu scriu nimic. Pe ploaia asta, m-am cam lenevit.

    De ce trebuie să votăm

    George Radulescu

    „De ce să mai votez dacă toţi politicienii sunt la fel?".

    Preţul benzinei, umflat cu pompa

    Ovidiu Marincea

    Avem nevoie de bani la buget pentru că tocmai ne-am propus să-l ciuruim cu nişte creşteri salariale, nişte bani la pensionari... De unde îi luăm? Păi din taxe! Bun, să suprataxăm ceva! Aşa par să gândească guvernanţii, oricare ar fi ei, de 20 de ani.

     
    anuntexpres.ro - widget 5 articole