Stiri din Timisoara

Dan Negru nu mai poate da accept la cererile de prietenie

24 iunie 2011, 07:01 |  Autor: Codruţa Călărăşanu | 

Cuvinte cheie: Timisoara, Adevarul de Seara Timisoara, Dan Negru, Dani Otil, Facebook, Internet, ,

Dan Negru

Dan Negru

 

Din cauza numărului mare de prieteni, Dan Negru a ajuns în faza în care nu mai poate accepta solicitările primite pe Facebook. Zilnic, fanii intră pe pagina prezentatorului de televiziune pentru a afla mai multe despre acesta.

„Îmi pare rău dar am ajuns la 5 000 de prieteni şi nu mai pot da add!" anunţă prezentatorul de televiziune pe pagina lui de Facebook. Fanii din întreaga lume intră zilnic pentru a vedea poze cu Dan Negru, pentru a-i posta melodii ori întrebări, dar şi pentru a-i transmite gândurile de bine.

Cei care nu mai pot fi acceptaţi pe pagina de Facebook a timişoreanului au o soluţie: „Dacă ai vrut să fi prietenul meu şi îţi place ce îmi place şi mie dă un like la pagina asta www.facebook.com/drift.ro" - anunţă Dan Negru.

În aceeaşi situaţie, de a nu mai putea accepta cereri de prietenie din cauza prea multor solicitări, se află şi colegul său de trust, Dani Oţil, un alt om de televiziune care, de asemenea, şi-a început cariera la Timişoara.

Introdu codul de mai jos:


* click pe imagine pentru reincarcare daca nu intelegi scrisul.



Trimite Anuleaza
TRIMITE
0 comentarii
 
     

    Dan Negru despre accidentul lui Şerban Huidu: "Sunt bulversat. Cristina să ai putere!"

    Vedeta Antenei 1 a scris astăzi pe blogul personal despre accidentul colegului său. ...

    FOTO Cel mai mare penis din lume este aproape la fel de lung cât cel mai mic om de pe Planetă

    Daniel Arthur Mead, cunoscut şi sub numele de Long Dong Silver, este probabil omul cu cel mai m ...

    Postările de pe Facebook te pot băga la închisoare. Vezi aici care sunt acestea!

    Nu orice informaţie poate fi publicată pe reţelele sociale, iar cele neetice pot fi sancţionate ...

    Monica Davidescu: 12 nunţi şi două scurtmetraje

    Vara anului 2008 înseamnă pentru Monica Davidescu două filme şi o listă lungă de nunţi. ...

    Sexul, sport extrem

    De multe ori, o activitate plăcută se poate transforma într-una extrem de dureroasă din cauza u ...

    Povestea dramatică din spatele filmului porno care a normalizat sexul brutal

    A fost starul porno care a deschis drumul către un fenomen mondial: deep throat-ul, adică sexul ...

    Secretul murdar al unei profesoare. Ce făcea noaptea pentru a se întreţine

    O profesoară de ştiinţe ale naturii din California (SUA) a ascuns vreme de ani buni un secret m ...


    Mălin Bot

    Decizia de a pedala pe extremismul naţionalist, pentru a aduna voturi la alegerile locale din Odorheiu Secuiesc, plasează Partidul Civic Maghiar (PCM) în categoria partidelor-măscărici. Continuare

    Adevarul on Facebook

    Poticnelile Guvernului Ponta

    Ovidiu Nahoi

    De oriunde ar veni, uninominalul are aceleași probleme.

    România – duşmanul de serviciu

    Ion Cristoiu

    Român e, atât pentru scriitor, cât şi pentru redactor, tot ceea ce poate fi opus termenului de sovietic.

    Grăjdanul lui Ponta, Grăjdanul lui Năstase

    Grigore Cartianu

    Au trecut şase zile de când Constantin Adrian Balaban Grăjdan a folosit Guvernul pe post de maşină de spălat a chiloţilor penali ai lui Adrian Năstase.

    Preţul benzinei, umflat cu pompa

    Ovidiu Marincea

    Avem nevoie de bani la buget pentru că tocmai ne-am propus să-l ciuruim cu nişte creşteri salariale, nişte bani la pensionari... De unde îi luăm? Păi din taxe! Bun, să suprataxăm ceva! Aşa par să gândească guvernanţii, oricare ar fi ei, de 20 de ani.

    Politicienii care este

    Grigore Cartianu

    Acest articol n-ar fi existat dacă urechile autorului său n-ar fi biciuite, seară de seară, de un cuvânt folosit de politicieni precum bisturiul chirurgical de către ţapinari: „datorită“.

     
    anuntexpres.ro - widget 5 articole