Stiri din Resita

Reşiţa: VIDEO Elena Udrea s-a rătăcit în munte cu tot cu hartă şi GPS (GALERIE FOTO)

18 iulie 2009, 21:21 |  Autor: Cristian Franţ  | 

Reşiţa: VIDEO Elena Udrea s-a rătăcit în munte cu tot cu hartă şi GPS (GALERIE FOTO)

Reşiţa: VIDEO Elena Udrea s-a rătăcit în munte cu tot cu hartă şi GPS (GALERIE FOTO)

 

Ministrul Turismului s-a rătăcit pe drumul de la Sibiu spre Reşiţa, deşi avea toate resursele necesare că să aibă o călătorie în siguranţă.

Ministrul Turismului, Elena Udrea, a rătăcit drumul de la Sibiu spre Reşiţa, unde era aşteptată de operatorii de turism cu care şi-a planificat o întâlnire. "Deşi am avut şi GPS şi hartă se pare că m-am rătăcit, dar a meritat pentru că am avut ce vedea şi am văzut ce poţi să vezi ca turist în zonele acestea", a explicat Udrea de ce a întârziat la Reşiţa.

După o oră şi jumătate Udrea a ajuns la destinaţie, unde la această oră discută cu operatorii de turism din judeţ.

VIDEO: Ministrul Elena Udrea explică cum s-a rătăcit ea cu tot cu hartă şi GPS:

Introdu codul de mai jos:


* click pe imagine pentru reincarcare daca nu intelegi scrisul.



Trimite Anuleaza
TRIMITE
0 comentarii
 
     


    Mălin Bot

    Instalarea prim-ministrului pupilă Victor Ponta, la Guvern, în fostul birou al mentorului-inculpat Adrian Năstase, capătă un înţeles simbolic aparte astăzi, după manevrele de la Inspectoratul de Stat în Construcţii. Continuare

    Adevarul on Facebook

    Politicienii care este

    Grigore Cartianu

    Acest articol n-ar fi existat dacă urechile autorului său n-ar fi biciuite, seară de seară, de un cuvânt folosit de politicieni precum bisturiul chirurgical de către ţapinari: „datorită“.

    Du-te acasă, bodyguard!

    Petre Barbu

    Şi am uitat, la dracu’!, să mă iubesc şi să-mi iubesc îngerul meu păzitor.     

    Se poartă căpuşele

    Simona Catrina

    Mi-amintesc de un amic bun ca un corn cald, generos şi chitit pe o viaţă onestă, îndrăgostit ghem de o colegă de facultate.

    Papagalul lui Flaubert

    Andrei Craciun

    Am aniversat de curând, în tăcere, fără fast, ba chiar fără niciun martor, un deceniu de când sunt flaubertian.

    Restauraţia

    Liviu Avram

    Cel mai norocos personaj din procesul Trofeul Calităţii este Adrian Năstase.

    VIDEO "Dacii - Adevăruri tulburătoare 2012": filmul, vizionat de sute de mii de români, răstoarnă istoria

    „Istoria României se bazează pe un lung şir de falsuri?" Răspunsurile oferite în documentar au provocat o veritabilă frenezie: peste 360.000 de vizualizări, aproape 800 de comentarii.

     
    anuntexpres.ro - widget 5 articole