Stiri din Oradea

Noile dovezi ale infidelităţii lui Tokes au repus pe rol procesul divorțului fostului episcop

10 februarie 2011, 02:06 |  Autor: Claudia Vidican | 

Cuvinte cheie: oradea, adevarul de seara, dovezi, infidelitate, divort,

Laszlo Tokes

Oradea

Laszlo Tokes

 

Procesul divorţului dintre Laszlo Tokes şi soţia sa, Edith Tokes, a fost repus miercuri pe rol, la Judecătoria Oradea. Măsura a fost luată ca urmare a faptului că Tokes Edith a adus noi dovezi ale infidelităţilor fostului episcop.

Zsolt Kovacs, avocatul lui Edith Tokes, a declarat că soţia vicepreşedintelui Parlamentului European a adus în faţa instanţei noi probe ale infidelităţilor repetate ale lui Tokes Laszlo. „Am depus documente noi, ca probe în cauză. Acestea fac referire la infidelităţi şi proaste tratamente”, a spus Zsolt Kovacs. Arpad Koloszi - avocatul lui Tokes Laszlo - a refuzat să comenteze situaţia. „Nu dorim să dăm nicio declaraţie legată de divorţ”, a spus Arpad Koloszi.

Introdu codul de mai jos:


* click pe imagine pentru reincarcare daca nu intelegi scrisul.



Trimite Anuleaza
TRIMITE
0 comentarii
 
     


    Mălin Bot

    Decizia de a pedala pe extremismul naţionalist, pentru a aduna voturi la alegerile locale din Odorheiu Secuiesc, plasează Partidul Civic Maghiar (PCM) în categoria partidelor-măscărici. Continuare

    Adevarul on Facebook

    Poticnelile Guvernului Ponta

    Ovidiu Nahoi

    De oriunde ar veni, uninominalul are aceleași probleme.

    România – duşmanul de serviciu

    Ion Cristoiu

    Român e, atât pentru scriitor, cât şi pentru redactor, tot ceea ce poate fi opus termenului de sovietic.

    Grăjdanul lui Ponta, Grăjdanul lui Năstase

    Grigore Cartianu

    Au trecut şase zile de când Constantin Adrian Balaban Grăjdan a folosit Guvernul pe post de maşină de spălat a chiloţilor penali ai lui Adrian Năstase.

    Preţul benzinei, umflat cu pompa

    Ovidiu Marincea

    Avem nevoie de bani la buget pentru că tocmai ne-am propus să-l ciuruim cu nişte creşteri salariale, nişte bani la pensionari... De unde îi luăm? Păi din taxe! Bun, să suprataxăm ceva! Aşa par să gândească guvernanţii, oricare ar fi ei, de 20 de ani.

    Politicienii care este

    Grigore Cartianu

    Acest articol n-ar fi existat dacă urechile autorului său n-ar fi biciuite, seară de seară, de un cuvânt folosit de politicieni precum bisturiul chirurgical de către ţapinari: „datorită“.

     
    anuntexpres.ro - widget 5 articole