Librăriile Adevărul angajează pentru sediul din Iaşi

0
Publicat:
Ultima actualizare:
Angajare iasi

Librăriile Adevărul angajează pentru sediul din Iaşi: Librar - Gestionar

Descrierea postului:

• Consilierea clienţilor în procesul de vânzare
• Gestiunea încasărilor şi întocmirea documentelor contabile aferente
• Gestiunea produselor din magazin
• Întreţinerea magazinului şi a echipamentelor existente în magazin

Cerinţe:

• Minimum studii medii
• Capacitate de lucru în condiţii de stress
• Disponibilitate de a lucra in weekend
• Cunoştinţe PC (cunoştinţe avansate de Excel şi Word)
• Cunoştinţe de contabilitate primara
• Experienţa în vânzarea de carte sau presă constituie un avantaj

Oferta (bonusuri, beneficii):

• Carte de munca
• Şansa de a-şi desfaşura activitatea într-un cadru profesional modern
• Asigurare medicala privată

Cei interesaţi sunt rugaţi sa trimita CV - urile, pâna la data de 6 iulie 2012, la adresa de e-mail: iasi@adevarul.ro, sau la sediul ziarului Adevărul din B-dul Ştefan cel Mare şi Sfânt nr. 4, Iaşi.

Iaşi

Partenerii noștri

Ultimele știri
Cele mai citite