Colier cu foiţă de aur, din sticlă de Murano
0Colierul lung din sticlă de Murano în superbe culori şi degradeuri, prin care străluceşte foiţa de argint sau aur, are o lungime totală de 450 mm. Accesoriul este format din piese dublu conice
Colierul lung din sticlă de Murano în superbe culori şi degradeuri, prin care străluceşte foiţa de argint sau aur, are o lungime totală de 450 mm.
Accesoriul este format din piese dublu conice alungite, cu lungimi de aproximativ 25 mm şi diametrul cel mai mare de 10 mm, alternând cu bile mici. Setul Nemesis Olive-Aur are în componenţă brăţară şi cercei din aceeaşi combinaţie. Modelul este unul destul de pretenţios, de aceea este indicat să fie purtat mai ales seara. Preţul acestuia este de 145 RON şi se poate cumpăra de la adresa www.sibella.ro.