Stiri din Braila

Dramă: Patru oameni au ajuns azi la spital în urma unui grav accident rutier

25 mai 2010, 16:36 |  Autor: Marian Gheorghe | 

Cuvinte cheie: Brăila, IPJ, accident, dosar penal, Range Rover, Jenel Şogor,

Poliţia Rutieră desfăşoară cercetări în acest caz

Brăila

Poliţia Rutieră desfăşoară cercetări în acest caz

 

Azi-dimineaţă, la ora 7.30, Gheorghe Tamaș, de 60 de ani, din Brăila, în timp ce conducea un autoturism "Range Rover" pe DN 2B, în afara localităţii Silistraru, din cauza efectuării unei depășiri neregulamentare, a părăsit partea carosabilă și s-a tamponat cu partea stângă-față de un copac.


NU RATA:

Şoferul care a băgat o feţită de şase ani în comă este căutat de poliţişti

Trei motociclişti s-au zdrobit de un taxi ce le-a tăiat calea / FOTO

Mort sau în scaun cu rotile – „verdictul“ pentru unul dintre motocicliştii spulberaţi de taxi

"În urma impactului violent, a rezultat vătămarea corporală gravă a șoferului și a pasagerei Mihaela Băsoi, de 34 de ani, din Brăila. De asemenea, au mai suferit leziuni pasagerii Marius Necula, de 32 de ani și Cristina Broască, de 29 de ani, ambii din Brăila. La testarea cu aparatul etilotest, rezultatul a fost negativ", ne-a precizat purtătorul de cuvânt al IPJ Băila, inspectorul jenel Şogor.

Oamenii legii au întocmit dosar penal, iar cercetările sunt în plină desfăşurare.

Introdu codul de mai jos:


* click pe imagine pentru reincarcare daca nu intelegi scrisul.



Trimite Anuleaza
TRIMITE
0 comentarii
 
     


    Mălin Bot

    Decizia de a pedala pe extremismul naţionalist, pentru a aduna voturi la alegerile locale din Odorheiu Secuiesc, plasează Partidul Civic Maghiar (PCM) în categoria partidelor-măscărici. Continuare

    Adevarul on Facebook

    Politicienii care este

    Grigore Cartianu

    Acest articol n-ar fi existat dacă urechile autorului său n-ar fi biciuite, seară de seară, de un cuvânt folosit de politicieni precum bisturiul chirurgical de către ţapinari: „datorită“.

    Du-te acasă, bodyguard!

    Petre Barbu

    Şi am uitat, la dracu’!, să mă iubesc şi să-mi iubesc îngerul meu păzitor.     

    Se poartă căpuşele

    Simona Catrina

    Mi-amintesc de un amic bun ca un corn cald, generos şi chitit pe o viaţă onestă, îndrăgostit ghem de o colegă de facultate.

    Papagalul lui Flaubert

    Andrei Craciun

    Am aniversat de curând, în tăcere, fără fast, ba chiar fără niciun martor, un deceniu de când sunt flaubertian.

    Restauraţia

    Liviu Avram

    Cel mai norocos personaj din procesul Trofeul Calităţii este Adrian Năstase.

     
    anuntexpres.ro - widget 5 articole