Adevarul.ro

Adevarul pentru
iPhone, iPad si Android

AC/DC, aşteptată cu sărmăluţe

26 aprilie 2010, 18:51 |  Autor: Alexandra Năstase | 

Cuvinte cheie: acdc, concert, romania, sarmalute, piata constitutiei, pret bilet,

AC/DC concertează la Bucureşti la 16 mai

AC/DC concertează la Bucureşti la 16 mai

 

Au mai rămas mai puţin de trei săptămâni până la concertul pe care AC/DC îl va susţine în Piaţa Constituţiei din Bucureşti, la data de 16 mai, iar organizatorii show-ului sunt pe ultima sută de metri cu pregătirile.

„La Bucureşti va sosi o armată de oameni care va asigura tot confortul pentru membrii AC/DC. În total, cu tot cu staff, trupa va face deplasarea în România cu 100 de persoane care se vor ocupa ca totul să iasă perfect. Artiştii vor veni cu bucătăria proprie, care va fi amenajată în zona de backstage. Noi vom pune la dispoziţia trupei doar o parte din personalul necesar pentru servire. Vom avea grijă ca artiştii să guste din bunătăţile bucătăriei româneşti, în mod special sărmăluţe, a declarat pentru „Click!" Denise Săndulescu, manager general al companiei organizatoare D&D East Entertainment.

Pentru concertul de la Bucureşti mai sunt disponibile în acest moment mai puţin de 10.000 de bilete, la categoriile VIP (477 de lei) şi Normal Circle (148,4 lei). 

Introdu codul de mai jos:


* click pe imagine pentru reincarcare daca nu intelegi scrisul.



Trimite Anuleaza
TRIMITE
0 comentarii
 
     


    Adevarul on Facebook

    Constantin Iftime

    Realitatea străzii, uneori, e plină de bătrâni şi de adolescenţi, alteori de oameni fără mulţumire, care vibrează de nevroze. Oamenii au multe libertăţi, dar nu-s fericiţi. Uneori, şi un lucru neînsemnat poate să-i dezechilibreze. Continuare

    Politicienii care este

    Grigore Cartianu

    Acest articol n-ar fi existat dacă urechile autorului său n-ar fi biciuite, seară de seară, de un cuvânt folosit de politicieni precum bisturiul chirurgical de către ţapinari: „datorită“.

    Du-te acasă, bodyguard!

    Petre Barbu

    Şi am uitat, la dracu’!, să mă iubesc şi să-mi iubesc îngerul meu păzitor.     

    Se poartă căpuşele

    Simona Catrina

    Mi-amintesc de un amic bun ca un corn cald, generos şi chitit pe o viaţă onestă, îndrăgostit ghem de o colegă de facultate.

    Papagalul lui Flaubert

    Andrei Craciun

    Am aniversat de curând, în tăcere, fără fast, ba chiar fără niciun martor, un deceniu de când sunt flaubertian.

    Restauraţia

    Liviu Avram

    Cel mai norocos personaj din procesul Trofeul Calităţii este Adrian Năstase.

     
    anuntexpres.ro - widget 5 articole